Konecranes service

Usługi konserwacji i modernizacji

Oferujemy specjalistyczne usługi konserwacji i modernizacji urządzeń dźwignicowych takich jak suwnice przemysłowe, wciągniki i żurawie portowe, zarówno dla pojedynczych urządzeń, jak i całej floty, zapewniając kompleksową obsługę procesów produkcyjnych w zakresie transportu bliskiego.

S-series

Nowy standard w podnoszeniu

W naszej najnowszej suwnicy Konecranes S-series zastosowaliśmy szereg nowatorskich rozwiązań, niespotykanych dotąd w żadnej suwnicy w branży - syntetyczną linę niewymagającą smaru, bezstopniowe podnoszenie oraz przesunięte olinowanie, które sprawiają, że obsługa ładunku jest jeszcze bardziej precyzyjna, płynna i pozostaje pod całkowitą kontrolą.

Suwnica CXT z wciągnikiem linowym

Suwnica CXT z wciągnikiem linowym

Gama suwnic z wciągnikami linowymi CXT to idealne rozwiązanie dla niemalże każdej branży przemysłu, w której potrzebny jest udźwig do 80 ton. Urządzenia są wyjątkowo łatwe do adaptacji i występują w różnych wariantach - od podstawowych suwnic standardowych po zaawansowane suwnice technologicznie.

części zamienne

Części zamienne

Oferujemy oryginalne części zamienne Konecranes oraz części zamienne do wszystkich marek i modeli urządzeń dźwignicowych innych producentów. Zapewniamy równiez zamienniki i odtwarzamy części metodą inżynierii odwrotnej. Jeśli poszukujesz części do swojej suwnicy to skontaktuj się z nami.

Zdalna obsluga

NARZĘDZIA DO ZDALNEJ OBSŁUGI SUWNIC

Konecranes jest w pełni zaangażowane we wspieranie ciągłości produkcji naszych klientów w tym niepewnym okresie. Zebraliśmy kilka informacji na temat naszych narzędzi cyfrowych, które pomogą Ci w doborze odpowiedniej suwnicy, jeśli Twoja produkcja wzrosła lub uległa zmianie w związku z trwającą pandemią.

 

Wciągnik CLX

Elektryczny wciągnik łańcuchowy CLX

Nasz najnowszy elektryczny wciągnik łańcuchowy Konecranes CLX został zaprojektowany, aby przyspieszyć cykle robocze, zwiększyć bezpieczeństwo i wydłużyć okres eksploatacji. Jego wielofunkcyjność i solidność sprawiają, że idealnie nadaje się do wymagającego otoczenia produkcyjnego. Model CLX może unieść ładunki do 5000 kg.

Producent suwnic i urządzeń dźwignicowych _ Konecranes Polska
Jak bezpiecznie pracować w dobie covid-19, zachowując wydajność procesów produkcyjnych?

Webinarium o narzędziach cyfrowych

Zapraszamy na nagranie z naszego webinarium, w którym prezentujemy funkcje narzędzi cyfrowych Konecranes, ułatwiające zdalną obsługę urządzeń dźwignicowych.

Youtube

Obejrzyj polecane przez nas filmy

M-series
Konecranes

Lifting Businesses

Globalny lider branży suwnic, zapewniający największą sieć serwisową na świecie i oferujący pełną gamę urządzeń dźwignicowych.