Nová řada Konecranes C

Řetězový kladkostroj řady Konecranes C

Nová jeřábová řada Konecranes C představuje dosud nejpokročilejší elektrický řetězový kladkostroj. Chytrá konstrukce s robustností, přesností a spolehlivostí našich komponentů „Core of Lifting“ je navržena pro více než milion operací.

Reach Stacker with Flow Drive

Výroční zpráva Konecranes 2019

25. rok působení značky Konecranes na trhu se vyznačuje dobrými finančními výsledky a velkou akvizicí v asijsko-pacifickém regionu.

new_series_banner

Jaký druh jeřábu je pro Váš provoz nejvhodnější?

Využijte náš online nástroj Crane Advisor, který nabízí doporučení založená na vašich konkrétních potřebách. Sdělte nám v následujících 4 krocích vaše požadavky a my vám pomůžeme nalézt správný typ jeřábu.

Nasz zespół

Preferujete osobní kontakt s našimi specialisty?

Pro osobní konzultaci je tu pro vás tým specialistů v oblasti nového zařízení a servisu. Jsou i ve vašem regionu a jsou vám vždy nablízku. Kontaktujte přímo je a přenechte hledání vhodného technického řešení na nás.

Crane Monitor

Crane Monitor - stav jeřábové techniky v ČR

Nezávislá studie založená na reálných vstupech se pravidelně věnuje klíčovým tématům z oblasti jeřábové techniky. Letos vám přinášíme přehled nejdůležitějších intervalů pravidelné péče o jeřáby a kladkostroje, ale také informace o zajímavých novinkách v jeřábové technice a specifických parametrech, na které byste si měli dát při výběru jeřábu pozor. 

Lifecycle Care

Víte, co znamená péče o životní cyklus jeřábu "Lifecycle Care"?

Zajímáte se o zvýšení bezpečnosti a produktivity vašeho zdvihacího zařízení v reálném čase? Soustředíte se na maximální využití provozní doby a minimalizaci nákladů na prostoje?

M-series
Konecranes

Konecranes v České republice

Konecranes je přední skupina společností z odvětví zdvihacích zařízení, která nabízí kompletní řadu vyspělých produktů a služeb pro celou řadu průmyslových oborů na celém světě. Bez ohledu na to, co potřebujete zdvihat, vám skupina Konecranes dodá zdvihací techniku prvotřídní kvality, která přispěje ke zvýšení bezpečnosti, produktivity a hodnoty Vaší společnosti.

V České republice je značka Konecranes zastoupena společností Konecranes and Demag s.r.o. se sídlem ve Slaném (okres Kladno). Do portfolia Konecranes and Demag s.r.o. patří: mostové jeřáby, sloupové jeřáby, lehké jeřábové stavebnice, elektrické lanové kladkostroje, elektrické řetězové kladkostroje, pohony, kola, ocelové konstrukce a dále komplexní poradenské a servisní služby s perfektním zázemím a sítí servisních středisek po celé republice. Operujeme výrobním závodem, který vyrábí v rámci skupiny Konecranes zdvihací techniku pro celý svět.

Youtube

Doporučená videa

Nejnovější zprávy a informace o společnosti Konecranes

Získejte zajímavé informace z oboru

Objevujte nová videa, články od odborníků společnosti Konecranes, produktové brožury, infografiky, příběhy zákazníků a ostatní zajímavé dokumenty.

Průmyslové jeřáby

WD Steelworks těží z benefitů nové jeřábové řady Konecranes S

S novými funkcemi jako jsou revoluční uspořádání lanového bubnu a systému navíjení, unikátní syntetické lano či inteligentní funkce jako Follow Me, získala společnost WD Steelworks jeřáb, který je velmi přesný a zajišťuje vysoce kvalitní výsledek práce.